Зак Дизајн Дот Дот Тумблерс Оз. Црвено
Свеж

Зак Дизајн Дот Дот Тумблерс Оз. Црвено

DEN 799.84

Достапно е за нарачката

Светлата, смела боја координира со многу од колекциите за вечера на Зак, а Тумблер е изработен од цврста пластика што е доволно издржлива за да трае. Има 8 унци и може лесно да се исчисти во горниот решетка на машината за миење садови. Чашата е БПА бесплатна и може да се собере со други за да заштеди простор за складирање. Не микробранови. Чашата со сок од точка е забавен додаток на која било поставка на табелата! 8 мл. Пластични tumblersstacks за лесно складирање. Изработено од трајна пластика.8 мл капацитет.bpa бесплатно - посветено на безбедноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.