Бостон Селтикс - постер на wallидот на Jayејлен Браун, 22.375 34
Свеж

Бостон Селтикс - постер на wallидот на Jayејлен Браун, 22.375 34

DEN 768.00

Достапно е за нарачката

Овој трендови меѓународни НБА Бостон Селтикс - jaylen brown 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Nba Boston Celtics - Jaylen Brown 21 wallид постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Клип за постери вклучува две 24 "Пластични шини со блиско ниво со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.