Главен сет за бања - бел со сива лента - памук
Свеж

Главен сет за бања - бел со сива лента - памук

DEN 639.84

Достапно е за нарачката

Освежете го плакарот за постелнина и бањата со трајните, но неверојатно меки и абсорбентални мрежни мрежи (10) парче бело со сива лента за бања. Овој (10) сет на парчиња бања е направен со употреба на квалитетни предива и е 100% памук, со што крпите за бања и мијалниците лесни за грижа. Плачињата за бања од 25 "x 50 " и 11 "x 11 " мијалници се идеални за секојдневна употреба и се машини што се перат. Главните (10) парче бело со сиви ленти за бања се достапни во неколку привлечни и стилски бои. Можете дури и да ги мешате и да одговарате на вашите бои за да создадете различна атмосфера и палета во боја во вашата бања. Овој (10) сет на парче е исто така одлична идеја за подароци за нови сопственици на домови, младенци или дури и вие самите !! Кое и да претпочитате, главните (10) парче бело со сива лента за бања е сигурно. Достапно во цврста корална, цврста црна, бела со сива лента, цврста аква, цврст тен и цврста сива боја. Ве молиме измијте со како бои. Главните (10) парче бело со сива лента за бања е суштински дел од декор на вашата бања. Сите крпи за бања и мијалници се конструирани од 100% памук, што ги прави лесни за грижа со долготрајна издржливост. Измешајте и одговарајте на вашите бои за да создадете нова и различна атмосфера во вашата бања. Главните (10) парче бело со сива лента за бања е исто така одлична идеја за подароци . кадифен, мек и апсорбирачки. Одговара на кој било декор на бања со неколку бои што треба да изберете од . 100% памук. Мерки за пешкир за бања : 25 "x 50". Мерки за миење садови : 11 "x 11" . Машинско миење со слични бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.