Опуштени карго панталони за мажи и големи мажи со голема машка
Свеж

Опуштени карго панталони за мажи и големи мажи со голема машка

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Ние ги зедовме нашите најтешки работни и функционални карго панталони и ги направивме уште поудобни. Направено со опуштено и дарежливо вклопување и со доволно истегнување што се движи со вас, нашите карго панталони се задолжителни за да го нокаутираат списокот за работа или да се релаксираат со пријателите во текот на викендот. Одликувајќи се со џебови на колкот и предни и странични џебови за товар за складирање на најважни работи, ќе имате многу простор да ја задржите вашата технологија и најважните работи. Затоа, земете го денот со леснотија и удобност и оставете ги нашите карго да ја завршат целата работа за вас. Опуштено вклопување. Права нога. Седи под природна половината. Измислица за истегнување. Заварувајте ги џебовите на колкот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заг Ринстон Сандал
Свеж
Заг Ринстон Сандал
Достапно е за нарачката
DEN 2.00
Оценка на купувачите: