Спарете Елегантни Обетки За Новогодишна Елка Прекрасна Девојка Пенливи Обетки Од Кристал Обетки За Божиќни Подароци
Свеж

Спарете Елегантни Обетки За Новогодишна Елка Прекрасна Девојка Пенливи Обетки Од Кристал Обетки За Божиќни Подароци

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Опис усвоена висококвалитетна легура направена, безбедна за носење и здрава за вашето тело.Овој пар обетки можете да го користите како уникатен подарок за вашите најблиски, како љубовник, девојка, сопруга, свршеница, ќерка.Обетки за новогодишна елка кои покажуваат уникатен, привлечен и убав изглед.Ако излегувате на забава или ноќен клуб, овој накит е совршен додаток кој ќе ја подобри вашата облека.Со едноставно, сладок, елегантен дизајн, ве прави да изгледате пошармантно и привлечно.Спецификација : Материјал : легура.Боја : прикажи како слики.Големина : прикажи како слики.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има грешки во големината поради различни резолуции на компјутерот.Пакетот вклучува : 1 * Пар Божиќни обетки. Изработен е од издржлива легура и инкрустиран со пенлив сјаен обсидијан за да биде поистакнат и попривлечен. Одличен додаток за свадба, родендени, матурски забави, забави или какви било други специјални прилики, кој е опремен со посебно значење. Натпревар со сите фустани, ќе станете најсјајната девојка во сите прилики. Елка уво прстени за жени дама девојки или свадба невестински итн. Целиот занает го прави овој пар обетки совршен стил за да одговараат и на класичните и на гроздобер свадби, и совршен за вашите деверуши или специјална пригода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.