НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ЦЗ април Раѓање Камен Полиран Пост Обетки
Свеж

НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ЦЗ април Раѓање Камен Полиран Пост Обетки

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Овие елегантни и прекрасни зелени кубни цирконски камења нагласени обетки од нерѓосувачки челик ќе додадат шармантна софистицираност на вашиот стил. Претставувајќи роден камен во август, овие обетки ќе одат со свечена, како и секојдневна облека. Овие обетки се прицврстени со затворачи за објавување и туркање назад.Метална Тежина : 2,14 Грама Тип на накит : Тип На Модна Обетка : Обетки За Обетки Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бели Димензии : 4,5 Ммстоун Детали : Тип : Кубен Цирконијабирхстоун Месец : Август Боја : Зелена Форма : Тркалезна Количина : 2 Поставување накит : Безелјаша ставка пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик Цз април Раѓање Пост Обетки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.