Ведолај Момчиња Мода Облека Момче Облека Палма Везени Долг Ракав Врвот Искинати Панталони Во Собата, Сива 3 Месеци
Свеж

Ведолај Момчиња Мода Облека Момче Облека Палма Везени Долг Ракав Врвот Искинати Панталони Во Собата, Сива 3 Месеци

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Новороденче Дете Дете Новороденче Момчиња Девојчиња Крпеница Со Долги Ракави Цртан Филм Печатење Палто Јакна Солидно Добредојде Бебе Момчиња Сезона : Aut, Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Тип на патарн : Цртан Филм Висококвалитетен Материјал : памук помешан за комплет облека за момчиња, мек и удобен. љубезен пријателски за мало момче секојдневно носење, исто така е добар подарок како бебе момче зимска облека. Симпатична Облека За Момчиња За Мали Деца : смешни дизајни со печатени букви, соодветни панталони со еластичен струк, Разновидни комбинации на бои, мода 2 парчиња зимска облека за бебе момче. Овие момчиња панталони ќе го изненадат вашето мало момче. Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата за купување. Повод : Костум за детска есенска облека. Симпатични подароци за момчиња погодни за внатрешни, надворешни, фотографија за бебиња, подарок за роденден, подароци за туширање за бебиња, нова година, божиќ, облека за доаѓање дома и забава или прилики. Совети : измијте рачно или машина, исушете го воздухот, а не белилото. Брзо сушење, Не Се Намали И Избледе По миењето, Издржливо и добро изработено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.