Пристаниште И Компанија Дами Чешлани Прстен Откачи Пике Поло
Свеж

Пристаниште И Компанија Дами Чешлани Прстен Откачи Пике Поло

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Сега дизајниран да се спротивстави на намалувањето нашиот нов и подобрен поло има завршница за ослободување дамки за да се одбрани од дамки измијте после миење. Сигурен хит за униформирање исто така, може да се пофали со подобрено вклопување. 5.9-унца 100% чешлан прстен откачи Памучна Дамка-ослободување заврши ребро плетена јака и манжетни 4-копче плакета Со Копчиња обоени За совпаѓање Странично споени Сега дизајнирани Да се спротивстават на намалувањето нашето ново и подобрено поло има завршница за ослободување дамки за да се одбрани од дамки измијте после миење. Сигурен хит за униформирање на алс. о може да се пофали со подобрено вклопување. 5.9-унца 100% чешлани прстен откачи Памук Дамка-ослободување заврши ребро плетени јака и манжетни 4-копче плакета Со Обоени-На-Натпревар Копчиња Страна. зашиени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.