Ферфа 3-Полица Библиотека, Бела
Свеж

Ферфа 3-Полица Библиотека, Бела

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Додадете практично и стилско складирање во вашата домашна канцеларија Со Полицата За Книги Ферфакс 3. Оваа библиотека убаво се координира со остатокот од колекцијата Ферфакс. Ферфакс 3-Полица Библиотека, Бела : Кратка и тесна библиотека. 3 полици. Произведено со КОРИСТЕЊЕ на одржливо шумарство сертифицирано ОД ПЕФЦ. Потребно е собрание. Комплетот за фиоки може да се користи за додавање скриено складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КАП, 60. 11;. 11.50Ч
Свеж
КАП, 60. 11;. 11.50Ч
Достапно е за нарачката
DEN 1599.84
Оценка на купувачите: