Без граници на Suede Capri хеланки на јуниорите, 2-пакет
Свеж

Без граници на Suede Capri хеланки на јуниорите, 2-пакет

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Супер-мекото тужени хеланки од без граници се забавен почеток на која било облека. Овој дво-пакет за заштеда на пари ви овозможува да се занимавате со стил со хеланки со лесен за носење, дизајн за влечење-веродостојно и совршено за да се спарите со вашите омилени маички и врвови. Исклучиво на. Материјал : 72% полиестер/9% рециклиран полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок вклопување низ колковите и бутовите; Слаба нога. Подигнување : Висок пораст со должина на капри. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината за дополнителна удобност; Супер-мекото го тужеше финишот. Јуниорите ги тужеа Капри Хелеги со два пакувања од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.