Ма&Бебе Денот Свети Патрик Дете Момчиња Тренерка Краток Ракав Маица Блузи И Панталони Облека Во Собата
Свеж

Ма&Бебе Денот Свети Патрик Дете Момчиња Тренерка Краток Ракав Маица Блузи И Панталони Облека Во Собата

DEN 559.68

Достапно е за нарачката

Големина (см)/(инч) . 70 Советувана Возраст : 0-6 Месеци Врвови Должина : 30 / 11.81 Биста : 48 / 18.90 Панталони Должина : 37 / 14.57 Половината : 36 / 14.17 . 80 Советувана Возраст : 6-12 Месеци Врвови Должина : 32 / 12.60 Биста : 50 / 19.69 Панталони Должина : 40 / 15.75 Половината : 38 / 14.96 . 90 Советувана Возраст : 12-18 Месеци Врвови Должина : 34 / 13.39 Биста : 52 / 20.47 Должина На Панталони : 43 / 16.93 Половината : 40 / 15.75 . 100 Советувана Возраст : 18-24 Месеци Врвови Должина : 36 / 14.17 Биста : 54 / 21.26 Должина На Панталоните : 46 / 18.11 Половината : 42 / 16.54 . 110 Советувана Возраст : 2-3 Години Врвови Должина : 38 / 14.96 Биста : 56 / 22.05 Должина На Панталони : 49 / 19.29 Половината : 44 / 17.32 . Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук . Стил : . Пол : Момчиња. Сезона : Лето. Количина : 2 парчиња. Шема : Печатење Букви. Ракав : Краток Ракав. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови. 1* Панталони. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Секојдневен Дизајн : печатење Букви, Маици со кратки ракави со кружен врат, еластични секојдневни панталони со џебови, еластичен дизајн на половината, летен комплет од 2 парчиња за да го направат вашето мало момче попривлечно меѓу неговите врсници, совршено за секојдневно носење. Мек Материјал : празничниот комплет маици за момчиња за мали деца е изработен од памучна мешавина, која е мека и удобна за допир, што е кул во лето и го прави вашето бебе да се чувствува удобно кога спие или игра. Совршен Подарок : кул лето новороденче момче секојдневен панталони во собата е идеален подарок за вашето дете момче На Роденден, Божиќ, Денот На Детето. Многу Прилики : летен секојдневен детски момчиња маица со кратки ракави и комплет панталони е совршен за деца секојдневна секојдневна облека, игра на отворено, празници, роденденска забава, семеен собир, сигурно ќе добиете многу комплименти. Големина и Боја : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 години, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. боја : Бела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.