Божиќен Топчест Венец Божиќна Декорација Розов Венец Трговски Центар Хотелски Прозорец Украсен Венец
Свеж

Божиќен Топчест Венец Божиќна Декорација Розов Венец Трговски Центар Хотелски Прозорец Украсен Венец

DEN 207.84

Достапно е за нарачката

Спецификации. Материјал : пвц. Големина : 30см / 12 инчи. Боја : црвена, сребрена, сина, розова, виолетова, златна. Пакетот вклучува : . 1 * Венец. Забелешка : . 1. Големината на рачното мерење може да има одредена грешка, во рамките на 1-3 см, вистинската големина е предмет на вистинскиот производ. 2. Различни услови на светлина и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинските производи. Ве молиме, бидете базирани на вистинскиот производ. Внатрешна и надворешна декорација : оваа прекрасна венец е многу погодна за украсен дом, продавница, канцеларија и училница. Многу погоден за влезни врати, ѕидови, излози, соба и елка декорација. Прекрасен Божиќен Венец : Божиќниот Венец е најдобриот Украс На Претстојниот Божиќ, виси за да ги исполни среќните празници со вашето семејство и пријатели, да додаде цвеќе за Вашите божиќни украси и украсување на фестивалот. Совршена декорација на домот, погодна За Божиќ, свадба, свршувачка, годишнина, испраќање итн., исто така е одличен избор за комерцијална декорација на фестивалот. Материјал : Разни вештачки растенија, создаваат реална празнична венец. Овој Божиќен венец е изработен од висококвалитетен еколошки пвц, апсолутно безбеден и издржлив, долгорочна употреба. Ова е совршена имитација на вистинска зимска вегетација, нема зајдисонце со омраза, неволјата на мртвите лисја!. Подароците се ризични : декорацијата на венецот е најдобриот подарок за семејството и пријателите и им посакувам Среќен Божиќ. Број : комплетот вклучува 1 Божиќен венец од влезната врата. Во него има секакви вештачки зимски растенија, сепак е достапен во следниот Божиќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.