Далер-Роуни грузиска Боја На Масло, 75мл Цевка, Тере Верте
Свеж

Далер-Роуни грузиска Боја На Масло, 75мл Цевка, Тере Верте

DEN 140.48

Достапно е за нарачката

Оваа маслена боја содржи пигменти кои се избираат внимателно за да обезбедат висок степен на трајност и да одговараат на нијансите на поскапите метални пигменти. Поради нивната внимателна формулација, оваа боја генерално бара многу ограничени количини на медиуми-користете директно од цевката и целосно концентрирајте се на вашиот креативен процес. Постигнете брилијантна боја и текстура со секој удар! Далер-Роуни грузиска Боја На Масло, 75мл Цевка, Тере Верте (Нијанса).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.