Сребрен Тон Повеќебојни Сваровски Елементи Комплет Обетки Со Обетки
Свеж

Сребрен Тон Повеќебојни Сваровски Елементи Комплет Обетки Со Обетки

DEN 319.84

Достапно е за нарачката

Овој комплет накит прикажува комплет обетки со тркалезни обетки. Обетки секоја функција 6мм сина, зелена, црвена, јасна или виолетова сваровски елементи и е обезбедена со пост со триење грб Детали За Производот Метал Тип : месинг Метал Печат : не-Метал-Печат Враќање : Пост-со-триење-Назад Карактеристики : Ако сте во потрага за таков производ, не двоумете се да поставите цел!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.