Зиплон Затворен Дното Патент 9 - Јаглен Сива
Свеж

Зиплон Затворен Дното Патент 9 - Јаглен Сива

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Крајот YKK Ziplon Затворени Дното Патент 9"-Јаглен Греј YKK-Ziplon Затворени Дното Патент. Овој затворен долен патент е идеален за облека, чанти и футроли. Овој пакет содржи еден 9 инчен затворен долен патент. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.