Женски Фустан Со Долги Ракави Свадба Со Еднобојна Свечена Дама Облека Пролет Летен Одмор Мода Секојдневна Плажа Дневни Фустани Блузи За Подароци За Денот На Мајка?
Свеж

Женски Фустан Со Долги Ракави Свадба Со Еднобојна Свечена Дама Облека Пролет Летен Одмор Мода Секојдневна Плажа Дневни Фустани

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Ракав : 63см/24.80" Должина : 88см/34.65" Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65" Ракав : 64см/25.20" Должина : 89см/35.04" Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 92СМ/36.22" ракав : 65см/25.59" должина : 90см/35.43" големина : ххл сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 96СМ/37.80" ракав : 66см/25.98" должина : 91см/35.83" големина : хххл сад : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 100см/39.37" ракав : 67см/26.38" Должина : 92см/36.22" одлична удобност При носење за летните денови : летниот фустан е изработен ОД Прекрасно МЕКА, НЕЖНА ЗА КОЖАТА.Променете го стилот со ремени,ѓердани,палта и покривки, совпаѓајте со потпетици или сандали за фантастичен изглед.Секојдневно секојдневно носење, домашна облека,улична облека,одмор,одмор,забава,на отворено,слободно време,работа, училиште насекаде и во секое време.®Прилика : Костум За Секојдневен, Плажа,Датира,Секојдневниот живот,Боемски Стил,Партија,Копчето Надолу Сарафан костум За Летен Одмор Плажа,Повик На Отворено,Свадба,Специјални Прилики, итн.Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Прилика и Совпаѓање : во комбинација со чизми до глужд, фустанот обезбедува лежерност, носен со пумпи станува елегантен и со убави чевли со врвки добро сте облечени за на Плажа, На Отворено, Забава, Коктел, Секојдневно Секојдневно, Одмор, Свадба, Клуб, Запознавање, Особено кога времето е убаво, одлично е забавно надвор со овој летен фустан. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен dress.It изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан,нудат моден изглед за вас.Верувајте дека ќе добиете многу compliment.It исто така, изгледа добро со хулахопки или хеланки кога времето ќе се излади.Едвај чекавте да го носите или да ги однесете на претстојното патување. Овој фустан со шема на вратот едноставно и должина на коленото, со едноставен дизајн на половината и корисен за речиси секоја пригода. Уникатниот Стил Ве Прави Поубави, Модни, Секси И Елегантни. Секојдневно секојдневно носење, домашна облека,улична облека,одмор,одмор,забава,на отворено,слободно време, работа, насекаде и во секое време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.