Начин За Прослава На Хартиени Коктел Салфетки, Цврсти Црни, 5 инчи, 30сц
Свеж

Начин За Прослава На Хартиени Коктел Салфетки, Цврсти Црни, 5 инчи, 30сц

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Овие Цврсти Салфетки За Црн Пијалок се одличен додаток на секоја маса за забави или декор. Елегантни и софистицирани, тие ќе ја надополнат секоја забава или посебна пригода и ќе го направат чистењето после забавата ветре. Бидете сигурни да пребарувате за други координативни црни партиски материјали и црни партиски украси Од Уникатни, кои се продаваат одделно. Овие хартиени коктел салфетки доаѓаат во комплет од 30 броеви. Можете да ја координирате црната боја со која било шема на бои што ја планирате за вашата прослава. Густата, мека хартија е идеална за чистење на излевање, прсти или лица за време на забавата. Цврсти Салфетки За Црн Пијалок, 30-Брои : Измерете 5 "х 5". Салфетки за еднократна употреба . Олеснете го чистењето после забавата. Измешајте и совпаѓајте со други партиски материјали Од Уникатни (продадени одделно) . Доаѓа во цврста црна боја за да се координира со која било шема на бои . Густа и мека за лесно чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.