Пеперутка Геометриски Накит Обетки Обетки Дијамант Зелен Лист Обетки
Свеж

Пеперутка Геометриски Накит Обетки Обетки Дијамант Зелен Лист Обетки

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

за секоја пригода за давање подарок, одличен приход од подарок за вашата девојка, сопруга, ќерка, мајка или пријателка. Исклучителна од глава до пети. Нашите обетки се убаво дизајнирани да ви одговараат од глава до пети, одржувајќи ве стилски од вашето биро до вечера. Овие прекрасни обетки гарантирано ќе носат безгрижно и удобно. Тој е дизајниран убаво да го нагласи вратот. Овие обетки се навистина прекрасни парчиња и заслужуваат место во секоја колекција накит. Обетките се безвременски, просперитетна љубов и врска. Треба да имате нешто прекрасно за вас и вашите најблиски за да ја зајакнете таа врска. Дизајнот е елегантен и модерен, но сепак елегантен. за секоја пригода, како секојдневно носат обетки дома и во канцеларија. Дефинитивно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, Денот на Вљубените, семејството или пријателите итн. Подарокот за Денот На Мајката, Свадбата, Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Зумирајте за да ги откриете деталите за дизајнот. Сите користени камења се природни, забележливи се некои разлики во бојата и/или варијации во природната текстура. опиши. Материјал : алуминиумска легура. Овој дизајн е елегантен и модерен, но сепак класичен и елегантен. Софистицирани од глава до пети : нашите обетки. вклучи. 1 * пар обетки Исклучителни Од Глава до Пети. Нашите Обетки, Дизајнирани За Вашата Облека Од Глава до пети, Имаат Софистициран Стил што ќе ве Одржува Стилски од Биро до Вечера. Идеален За Секоја Пригода За Давање Подарок, Одличен Приход За Подарок За Вашата Девојка, Сопруга, Ќерка, Мајка Или Пријателка. Хуманизиран дизајн, не е лесен за паѓање, лесен за облекување и полетување, тој е одличен идеален избор за различни прилики и потреби за носење!. Стил Анг Локација : Погоден За Многу Секојдневно Носење, Ве Прави Шармантни И Привлечни Во Сите Прилики. Посветени сме да ви донесеме добро искуство за купување, вашето задоволство е нашата најголема мотивација, доколку имате какви било прашања за време на процесот на купување, слободно контактирајте не, сите прашања ќе бидат одговорени и решени во рок од 12 часа !.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.