Замаглен Апстрактен Ретро Нордиски Стил Ѕид Уметност Платно Постер Сликарство Дневна Соба Слика
Свеж

Замаглен Апстрактен Ретро Нордиски Стил Ѕид Уметност Платно Постер Сликарство Дневна Соба Слика

DEN 703.84

Достапно е за нарачката

спецификации : . табстрактното сликарство во Нордиски стил ќе и донесе на вашата соба топло и уникатно чувство. тит е убава декорација за дневна соба, спална соба, кафуле, продавница итн. оваа слика е исто така совршен подарок за пријателите, семејството, забавата. табстрактното сликарство обезбедува модерна уметничка декорација на ѕидови за куќата. име на насловот : Ѕидно Сликарство (Без Рамка). материјал : Платно. прилики : Дневна Соба, Спална Соба, Кафуле, Хотел итн. карактеристики : Ретро Шема, Ѕиден Декор, Необликуван. цизе : . t30cm x 40cm/11.81 'x 15.75' (Прибл.). t40cm x 50cm/15.75 'x 19.69' (Прибл.). тноти : . овој производ е само ѕидно сликарство, и нема рамка, тоа значи дека нема внатрешна или надворешна рамка. поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. пакетот Вклучува : . Т1 х Ѕидно Сликарство (Без Рамка) апстрактното сликарство во Нордиски стил ќе и донесе на вашата соба топло и уникатно чувство. Тоа е убава декорација за дневна соба, спална соба, кафуле, продавница итн. Оваа слика е исто така совршен подарок за пријателите, семејството, забавата. Апстрактното сликарство обезбедува модерна уметничка декорација на ѕидови за куќата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.