со дизајн мудри снежни луѓе печати затворен простор за врата на отворено
Свеж

со дизајн мудри снежни луѓе печати затворен простор за врата на отворено

DEN 255.84

Достапно е за нарачката

Дајте му на вашиот влез празничен акцент со Е по дизајн 3 мудри снежни луѓе печати затворен/мат за врата на отворено. Овој DOORMAT има шармантен дизајн на снежен човек по ваш избор на достапни бои. Неговата издржлива конструкција на полиестер може да издржи на области со голем сообраќај во затворено и на отворено, а таа е машинска миење. Изберете од достапни големини. Издржлива конструкција на полиестер. Вашиот избор на достапни бои. Погодно за внатрешна или надворешна употреба. Хипо-алергенски дизајн. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.