Суперсоничен SC - - Таблет-Андроид 4. - МК - 7 - микросд слот
Свеж

Суперсоничен SC - - Таблет-Андроид 4. - МК - 7 - микросд слот

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Суперсоничен СЦ-8800 - Таблет-Андроид 4.4 ( Киткат) - 8 МК-7 "Клучни Карактеристики и Придобивки : 7" капацитивен екран на допир. Микро USB влезот ви овозможува да пренесувате датотеки. 802.11 b/g/n, ви овозможува да се поврзете На Интернет безжично. Поддржува 1080p/3 D видео излез. Пуштете и споделете ги вашите омилени видеа, фотографии и музика. Автоматска ротација на екранот : ротирачки екран со четири насоки. Вграден звучник. Вграден микрофон. 3,5 мм приклучок за слушалки. Што Е Вклучено : Суперсоничен SC-8800. Адаптер за напојување. УСБ-кабел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Apple iPad Air 64 GB WiFi White
Свеж
Apple iPad Air 64 GB WiFi White
Достапно е за нарачката
DEN 2.67
Оценка на купувачите: