Андалу Природни Смирувачки Лосион за Тело оз
Свеж

Андалу Природни Смирувачки Лосион за Тело оз

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Науката За Овошни Матични Клетки Им Пркоси На Иновациите. Оваа крајна храна за кожата ги спојува шипинките и маслата од арган со фер трговија шеа и путери од какао за да ја измазнат и омекнат сувата кожа. Смирувачката розова вода, матичните клетки од роза, антиоксидансите од калинка и ултра хидратантната алое вера ефикасно ја штитат кожата?бариера за влага и стимулирање на здраво обновување на клетките за третман на целото тело. Андалу Природни 1000 Рози Тело Лосион Смирувачки. Андалу Природни 1000 Рози " Смирувачки Лосион За Тело. Ново. Наука За Овошни Матични Клетки. Лосион корпорел. Напредни матични клетки од роза. Биоактивни 8 бери комплекс. Шипинки + аргански масла. Шеа + путери од какао. Ултра-хидратантна алое вера. Возраст пркосејќи роза матични клетки. Матични клетки од роза. Обнови. Поправка. Регенерирајте. 236мл е 8 фл оз. Науката за овошни Матични Клетки е иновација која пркоси на возраста. Оваа крајна храна за кожата ги спојува шипинките и маслата од арган со фер трговија шеа и путери од какао за да ја измазнат и омекнат сувата кожа. Смирувачката розова вода, матичните клетки од роза, антиоксидансите од калинка и ултра хидратантната алое вера ефикасно ја штитат бариерата за влага на кожата и стимулираат здраво обновување на клетките за третман на целото тело. Не-ГМО. *Сертифициран органски. фер трговија€ . 100% не-гмо убавина парабен и сулфат слободен. Вегански и суровост слободен. Не гмо проектот. Потврдено.. Потврден ГФ глутен слободен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.