Канон ПИКСМА МГ - мултифункционален печатач - боја-мастило-Млаз - - Легално-До 12. IPM - листови-USB 2.0, Wi - Fi-бело-Со Канон Инстант Размена
Свеж

Канон ПИКСМА МГ - мултифункционален печатач - боја-мастило-Млаз - - Легално-До 12. IPM - листови-USB 2.0, Wi - Fi-бело-Со Канон

DEN 559.84

Достапно е за нарачката

Canon PIXMA MG5620 - мултифункционален печатач-боја - Со Клучни Карактеристики И Придобивки На Canon Instant Exchange : Chroma Life100+овој систем комбинира подобрена технологија за глава со ситно печатење со избрани фото-хартии Од Канон и избира вистински канонски мастила за убави фотографии без граници кои ќе траат со години кога ќе се чуваат во албум со фотографии со архивски квалитет. Печатете документи и веб-страници документи за брзо печатење и веб-страници со голема брзина од 12,2 слики во минута за црна и 8,7 слики во минута за боја. Фотографиите без граници брзо печатат убава фотографија без граници 4" х 6" за неколку секунди. Резолуции за скенирањеможе и деловни документи и фотографии со максимална оптичка резолуција од 1200x2400 dpi. Хибриден систем за мастило кој користи пигментно црно мастило за јасен текст и мастило за боја за убави фотографии. Врвна резолуција4800х1200 максимална боја дпи произведува неверојатен квалитет и детали и во вашите деловни документи и фотографии. 2.5 " лцдлет ајде лесно да се движите низ менијата и екраните на печатачот без да ги напрегате очите. Нема картичка слотови. Автоматско 2-странично печатење ви овозможува автоматски да печатите од двете страни на хартијата и може да помогне да се намали употребата и цената на хартијата. Автоматско Напојување На оваа погодна функција автоматски го напојува печатачот секогаш кога испраќате фотографија или документ што треба да се отпечати. Вграден безжичен отпечаток и Безжично Скенирање од кој било wi-Fi овозможен компјутер низ куќата. Печатете ОД Е-пошта печатете PDF или JPG само со испраќање е-пошта до вашиот печатач поврзан На Интернет. Што Е Вклучено : Канон ПИКСМА МГ5620. Резервоар за мастило-пигментирано црно. Резервоар за мастило-црно. Резервоар за мастило-цијан. Резервоар за мастило-магента. Резервоар за мастило-жолто. Фото Хартија Примерок Пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.