Женски Избрани Памучни Гаќички Со Високо Сечење, Пакување
Свеж

Женски Избрани Памучни Гаќички Со Високо Сечење, Пакување

DEN 319.84

Достапно е за нарачката

Добијте го класичното здраво вклопување што го сакате, сега помеко од кога било! Воведување на целосно повторно измислено Овошје Од Разбој Памук Избрани Гаќички Со Висок Крој. Ги редизајниравме гаќите од дното нагоре за крајна удобност и издржливост. Користевме пофино предиво за да создадеме прекрасно меко чувство што ќе ве подготви да се справите со денот. Појасот со кадифен грб обезбедува дополнителна удобност и гарантирано ќе остане без равел измијте после миење. Како и секогаш, Нашите Плодови На Гаќичките За Разбој се бесплатни и направени со 100% памучна облога за дополнителна мекост. Силуетата со високо сечење седи веднаш под природниот струк и има дупки за нозете што се сечат повисоко кон колковите за дополнителна удобност. Од ткаенина до појас, ние го дизајниравме секој детал за да ви ја дадеме мекоста и сигурноста што ја посакувате! Резервирајте ги овие основни основни работи за гардероба во нашиот удобен пакет 6.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.