Вофедио Фустани ЗА ЖЕНСКИ ЖЕНСКИ 50-ТИ 60-ТИ Ретро Минималистички Стил Без Ракави В - Врат Плисиран Фустан Од А-Линија Женски Фустани Бел Фустан Жени
Свеж

Вофедио Фустани ЗА ЖЕНСКИ ЖЕНСКИ 50-ТИ 60-ТИ Ретро Минималистички Стил Без Ракави В - Врат Плисиран Фустан Од А-Линија Женски

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : С Биста : 96см/37.80" Половината : 107см/42.13 "Колк : 155см/61.02 " Должина : 113см/44.49" . Големина : М Биста : 101см/39.76 "Половината : 112см/44.09" Колк : 160см/62.99 "Должина : 115см/45.28". Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Половината : 117cm/46.06" Колк : 165cm/64.96 "Должина : 117cm/46.06" . Големина : XL Биста : 111cm/43.70 "Половината : 122cm/48.03" Колк : 170cm/66.93 "Должина : 119cm/46.85" . Големина : XXL Биста : 116cm/45.67 "Половината : 127cm/50.00" Колк : 175cm/68.90 "Должина : 121cm/47.64" . Големина : XXXL Биста : 121cm/47.64 "Половината : 132cm/51.97" Колк : 180cm/70.87 "Должина : 123cm/48.43" . Големина : XXXXL Биста : 126cm/49.61 "Половината : 137cm/53.94" Колк : 185cm/72.83 "Должина : 125cm/49.21" . Големина : XXXXXL Биста : 131cm/51.57 "Половината : 142cm/55.91" Колк : 190cm/74.80 "Должина : 127cm/50.00" Жените Повик Точка Печатење Краток Ракав Круг Вратот Макси Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Совпаѓајте со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : Сезона : ПролетЛето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Долг Тип На Шема : Цврст Стил : Мода, Кал што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. фустан со долги ракави за жени дуксери џемпер фустан женски фустани породилен фустан породилен фустан кадифен фустан миди фустани за жени бел фустан дуксери за жени макси фустан за жени црн фустан венчаници за жени елеци за жени џемпер фустан за жени фустан за одмор секси фустани за женски фустан женски фустани фустани со фустани со светки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.