Цирконија мраз Сваровски Цирконија Стерлинг сребрен обрач обетки
Свеж

Цирконија мраз Сваровски Цирконија Стерлинг сребрен обрач обетки

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Овие обетки со шик обрач се карактеризираат со пенливи Сваровски цирконија камења, поставени на измет во сребрени овални обрачи. Камењата се поставени свртени напред однатре и надвор од обрачите, за да можат да се видат од предната страна. Цирконија мраз Сваровски Цирконија Стерлинг сребрена обрач обетки : Плескава Сваровски Цирконија Стоунсовалска форма на обрачот Облик Стоунсетинг : Павеарн повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.