Справи ХД Пливач,, Чад Бисер
Свеж

Справи ХД Пливач,, Чад Бисер

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Стелт Хд Жига Главата нуди неспоредлива рамнотежа што доаѓа од нејзината аеродинамична форма инспирирана од фудбалот со вдлабната вратоврска. Овие сопствени карактеристики гарантираат дека главата за жига останува исправена, давајќи ви подобри куки и вашата мамка поприродно движење. Плевелот со двојна жица гарантира дека ќе фатите риба наместо плевел бидејќи ги отстранува несаканите растенија. Истурена на кука Гамакацу (604) остар Жилет и третирана со премиум боја во прав, Главата За Стелт Хд Жига најдобро функционира со Хи-Деф Крау или вашата омилена мека пластична мамка. Дизајнот инспириран од фудбалот обезбедува убедливо движење на мамката бидејќи главата на жига останува исправена. Вдлабната линија вратоврска подобро ја штити вашата риболовна линија и нуди супериорна рамнотежа. Главата за жига се истура на кука Остар Гамакацу (604) за посигурни куки. Близнакот плевел ги ограничува несаканите замки на карпите, трупците и плевелите. Главата за жига е обложена со премиум боја за палто во прав што обезбедува издржливост да издржи абразија бидејќи се лови во тешка покривка. Ултра-Остар Гамакацу (604) кука.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.