Номад З-Веб Средно-Сообраќај Стругалка Матинг, 60, Греј
Свеж

Номад З-Веб Средно-Сообраќај Стругалка Матинг, 60, Греј

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Винил затворен мат располага со средни сообраќајни локации, гледајќи до 400.000 посетители годишно. Атрактивниот, многу практичен Дизајн На Z-Web ефикасно ја заробува нечистотијата и влагата, но лесно се чисти користејќи притисок на цревото за вода од градина. Интегралниот раб обезбедува дополнителна издржливост и завршен изглед. Врвната Конструкција Z - web ги гребе нечистотиите и остатоците од чевлите и обезбедува добра влечна сила. Силните З-ребра го поддржуваат сообраќајот на лесни тркала, како што се колички и инвалидски колички. Пена винил поддршка стапици влага, што го прави мат идеален за влезови и со пиење фонтани и пијалаци станици. Број на модел : 625035 GY.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.