Патување Колекција Жени Лилијан Мулти Ремен Стилето Зашилени Пумпи За Прсти
Свеж

Патување Колекција Жени Лилијан Мулти Ремен Стилето Зашилени Пумпи За Прсти

DEN 658.72

Достапно е за нарачката

Нашите потпетици од стилето Лилијан Од Колекцијата Патување ќе станат вашата нова омилена пета во вашиот плакар. Нивната еластична веганска кожа, свиткана лента за глуждот и форма со зашилени прсти ќе ве натераат да шетате наоколу во целиот стил за кој би можеле да сонувате. Како бонус, нивното обложено подножје ќе ги направи вашите стапала поудобни од кога било. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.