Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Црн Квадратен Кубен Цирконски Столб Обетки
Свеж

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Црн Квадратен Кубен Цирконски Столб Обетки

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Воодушевете ја со треперењето на овие обетки со обетки од 6мм квадратни црни кубни циркони. Обликувани од нерѓосувачки челик, овие обетки се обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад. Совршени за секое време со секое носење, овие обетки сигурно ќе го подигнат вашиот личен стил. Тип на накит : Тип на Модна Обетка : Студгендер : женско затворање : Пост И Туркање Назад Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Белодимензии : 6,59 мм х 6,63 Ммстоун Детали : Тип : Кубна Цирконијаколор : Црн Облик : Квадратизирање : 6ммквантитет : 2 Поставување накит : Предност вашиот предмет пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бела боја лак, Совршен За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Заврши : Полиран. Камен Тип_1 : Кубни Цирконија (ЦЗ). Камена Боја_1 : Црна. Камен Количина_1 : 2. Должина На Предметот : 6,59 мм. Камен Поставување_1 : 4 Ограда. Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик. Комплетност : Комплетна (вклучени се сите камења). Камен Форма_1 : Плоштад. Камен Големина_1 : 6 мм. Камен Третман_1 : Синтетички. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 6,63 мм. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Обетки. Продадени По Единица : Пар. Пол : Унисекс. Материјал : Примарна Боја : Бела. Затворање На Обетки : Објавување И Туркање Назад. Тип На Обетка : Обетка. Предмети По Пакет : 2. Метод На Создавање Камен_1 : Синтетички.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.