Водени спортови 18-5000Б Водоотпорен Држач За Телефон-4 8
Свеж

Водени спортови 18-5000Б Водоотпорен Држач За Телефон-4 8

DEN 319.68

Достапно е за нарачката

Водоотпорниот Држач за Телефон WOW Watersports е куќиште отпорно На H20 за паметни телефони. Земете го телефонот насекаде, дури и под вода. Тоа е водоотпорен држач за телефон со оценка IPX8, тестиран на 80 стапки (25 метри). Се одликува со јасен прозорец и од предната и од задната страна, совршен за фотографирање, видеа и проверка на е-пошта. Оваа телефонска кутија има целосни можности на екранот на допир. Вклучен е рачен јаже за носење. Димензии на куќиштето : 4 "х 8". Боја На Случај : Сина. Доказ за снег/отпорен на прашина/доказ за песок. Заштитете го вашиот уред од сите елементи. Фотографирајте и видеа под вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Излез lt l сува торба
Свеж
Излез lt l сува торба
Достапно е за нарачката
DEN 163.04
Оценка на купувачите: