Undies.com женски ботанички чипка на необични гаќички, пакувања
Свеж

Undies.com женски ботанички чипка на необични гаќички, пакувања

DEN 191.68

Достапно е за нарачката

Нашата необична во нашата сопствена плетена ботаничка чипка има симпатична покриеност што ја сакате. Овој стил сече навестување повисоко на грб за умерено покритие, кога малку помалку е токму она што го барате. Ако помеѓу големини, предлагаме да се зголеми. Овој стил трае близу до телото. Умерено покритие. 100% постава за памук. Ботанички детали за чипка. Големина : S 0-2, M 4-6, L 8-10, XL 12-14.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.