Тајгер Авто 6.6 Сечилото Трчање Одбори Компатибилен со 2007-Тојота Тундра
Свеж

Тајгер Авто 6.6 Сечилото Трчање Одбори Компатибилен со 2007-Тојота Тундра

DEN 4784.00

Достапно е за нарачката

ЕДНОСТАВЕН И СТИЛСКИ-екстра широк Тајгер Сечилото (6,6 инчи), низок профил чекор област ви помага да се добие во и надвор од вашето возило со леснотија. Структурата на таблата за трчање со едно парче и финишот со црна текстура обложена со прав обезбедува и стилски изглед и отпорност на ' рѓа, додека дава дополнителна заштита на вашето возило.Големина на фитменткаб : Големина На Екипажот Maxcab Забелешка : само одговара На Кабината На Crew Max Со 4 врати со целосна големина. НЕ За Двојна Кабина со 2 влезни врати со целосна големина и 2 потесни задни врати. (Види Слика за повеќе информации)Компатибилен со 2007-2021 ТОЈОТА ТУНДРА ФИТМЕНТ-Компатибилен со 2007-2021 тојота тундра. Екипажот макс [Забелешка За Големината На Кабината : одговара Само На Кабината На Екипажот Макс со 4 врати со целосна големина. НЕ За Двојна Кабина со 2 влезни врати со целосна големина и 2 потесни задни врати. (Види Слика за повеќе информации)]. ЕКСТРА ШИРОК ДИЗАЈН СО НИЗОК ПРОФИЛ-традиционалниот дизајн на табли за трчање со низок профил на Сечилата на Тајгер е изработен за разноврсни потреби и случаи на употреба. Екстра широката површина од 6,6 инчи опремена со стилски процепи за жабри ви олеснува на вас и на вашите патници безбедно да влегувате и излегувате од вашиот пикап или ТЕРЕНЕЦ. ТЕШКА МАТЕРИЈАЛНА КОНСТРУКЦИЈА-Опремена со специјално дизајнирани двострани загради, Сечилата На Тигарот можат да соберат до 500 килограми од секоја страна. Двојна фаза е-обложување во прав текстура црна завршница ги зајакнува овие странични чекори со подобрена отпорност на ' рѓа и корозија. ОНА ШТО Е ВКЛУЧЕНО ЗА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Вклучува и табли за трчање на возачот и совозачот. Ги вклучува сите хардвер и загради потребни за монтирање на рокерскиот панел. Лесна инсталација на завртки. Инсталирањето лесно може да се направи за 20 минути. Не е потребно дупчење. ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ-ТАЈГЕР нуди 5-годишна гаранција без проблеми за американските клиенти против производствени дефекти. Одговара Изберете : 2007,2010,2012-2013,2016,2018,2020 ТОЈОТА ТУНДРА ЕКИПАЖОТ МАКС СР52011 ТОЈОТА ТУНДРА ДВОЈНА КАБИНА СР52008-2009 ТОЈОТА ТУНДРА ДВОЈНА КАБИНА/ДВОЈНА КАБИНА СР52014-2015,2019 ТОЈОТА ТУНДРА ДВОЈНА КАБИНА СР/sr52017 toyota tundra crewmax sr5/crewmax trd pro2021 TOYOTA TUNDRA ДВОЈНА КАБИНА СР/СР5/ДВОЈНА КАБИНА TRD PROAND ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

МОЌ ЗАСИЛЕНА МРАВКА
Свеж
МОЌ ЗАСИЛЕНА МРАВКА
Достапно е за нарачката
DEN 1406.24
Оценка на купувачите: