Вир Р Одмрзнување Термостат
Свеж

Вир Р Одмрзнување Термостат

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Овој термостат за одмрзнување е вистински заменски дел за фрижидер. Компатибилен е со Фрижидери за Џакузи и се користи за да се овозможи одмрзнување на фрижидерот и да не се собира мраз. Дел е сместен на задната и внатрешната страна на апаратот. Производот е метален и сив. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Вир Р0161088 Одмрзнување Термостат : замена дел. Вклучена е гаранцијата на производителот. Ве молиме проверете компатибилност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вир Вентил-Влез
Свеж
Вир Вентил-Влез
Достапно е за нарачката
DEN 351.84
Оценка на купувачите: