Лабрадор Ретривер Кученца Ѕид Календар
Свеж

Лабрадор Ретривер Кученца Ѕид Календар

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Со нивните топли, розови стомаци, меко крзно и убави лица, овие преслатки кученца можат да го изнесат сонцето во најмаглиот ден. Уживајте во сета љубопитност и несмасност на овие енергични кученца со овој прекрасен лабораториски кученца плоштад ѕид календар. Вклучува бесплатно преземање на апликацијата Догдејс за паметен телефон и таблет, што овозможува пристап до световите најпривлечни фотографии и позадини на кучиња, забавни загатки и календар со вашите омилени крзнени пријатели. Со нивните топли, розови стомаци, меко крзно и убави лица, овие преслатки кученца можат да го изнесат сонцето во најмаглиот ден. Уживајте во сета љубопитност и несмасност на овие енергични кученца со овој прекрасен лабораториски кученца плоштад ѕид календар. Вклучува бесплатно преземање на апликацијата Догдејс за паметен телефон и таблет, што овозможува пристап до световите најпривлечни фотографии и позадини на кучиња, забавни загатки и календар со вашите омилени крзнени пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.