Премиум Мат Запечатувач Со Повеќе Површини Спреј Боја-Оз-Јасно
Свеж

Премиум Мат Запечатувач Со Повеќе Површини Спреј Боја-Оз-Јасно

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Боја Јасно Мат Запечатувач Премиум Спреј Боја е дизајниран да биде се што е редовно спреј боја не е. од задолжителниот избор на бои за вртење на главата до вредната формула за акрилна боја и елегантниот дизајн на конзервата, ниту една друга боја за прскање не ви овозможува да си играте со бојата како ШТО тоа ГО прави БОЈАТА. Уште подобро, иновативната формула ЗА БОЕЊЕ има погонско гориво направено од шеќерна трска наместо нафта, така што можете да се чувствувате добро во врска со слатката одлука да го користите нашиот мат запечатувач на горниот слој. Целата боја што ви е потребна за сосема нов изглед, напојуван од КОЛОРШОТ. Издржлива, долготрајна, ОТПОРНА НА УВ, боја што паѓа на вилицата со целосна, па дури и покриеност и се суши на допир за 10 минути без токсични хемикалии и погони за сушење. Внатрешна / Надворешна употреба. Работи на дрво, метал, пластика и многу повеќе!. Тенката конзерва со лесен за зафат нуди поудобно искуство со сликање со спреј. Вклучува 10 мл. На Боја Јасно Рамен Мат Запечатувач Спреј Боја со рамен мат финиш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.