Марвин Сап-Избран Брод-ЦД
Свеж

Марвин Сап-Избран Брод-ЦД

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

2020 ослободување од иконата за евангелска музика. Карактеристики на водечкиот сингл "Ви Благодариме За Сето тоа" и " Непоразен". Избраниот Брод го означува дванаесеттиот албум од прославениот пејач, текстописец и продуцент.Албум Песни1. Ви благодариме За Сето Тоа2. Вовед-Патување3. Пофалби Секојдневно4. Голем И Моќен5. Непоразен6. Владееш7. Не Плаши Се8. Псалм 239. Химни Medley10. Нова Работа11. Одлично Јас Сум12. Кажи Да 13. Избраниот Брод Марвин Сап-Избран Брод-ЦД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Живеат Во Лафајет
Свеж
Живеат Во Лафајет
Достапно е за нарачката
DEN 515.36
Оценка на купувачите: