Дт Табела Броеви Злато Бели Линии Дизајн 25 парчиња
Свеж

Дт Табела Броеви Злато Бели Линии Дизајн 25 парчиња

DEN 1535.68

Достапно е за нарачката

Комбинирање на минимализмот со геометриски стил, овие Дејвид Тутера? картичките со број на табела нудат доволно леле фактор без да украдат внимание од централните делови. Секој сет на броеви на табели со златна фолија може да се пофали со дебел преглед и позадина на тенки, пресечни линии што создаваат фацетиран ефект. Дт Табела Броеви Злато Бели Линии Дизајн 25 парчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.